Ako správne používať masážny vankúš FlexPillow™?

Flex Pillow™ je masážny vankúš s vbudovanou batériou, ktorý vám pomôže dopriať si masáž presne podľa vašich potrieb. Až 3 nastaviteľné úrovne intenzity, infračervené svetlo a silný motor vám preniknú hlboko do svalov a poskytnú pocit okamžitej úľavy. Predpokladáme, že už viete na čo presne masážny vankúš FlexPillow™ slúži, takže poďme si teraz rovno povedať, ako ho používať.

Ako používať masážny vankúš FlexPillow™?

Nabíjanie

V prvom rade je dôležité uistiť sa, že váš masážny vankúš FlexPillow™ je nabitý. Pokiaľ ste FlexPillow™ práve rozbalili po prvý krát, je šanca, že nebude 100% nabitý a preto je dobré zapojiť ho do zástrčky až kým neuvidíte zelené svetielko.

Ak je FlexPillow™ úplne vybitý, bude trvať približne 90 minút, kým sa nabije na 100%. Pri plnom nabití je výdrž batérie 1,5 hodiny. Pokiaľ budete mať pocit že tento masážny vankúš jemne stratil výkon, bude to tým, že je už skoro úplne vybitý a je dobré ho dať znova nabiť.

Ovládanie

masazny-vankus-flexpillow-navod-na-pouzivanie

1. Tlačidlo POWER (Výkon)

Stlačením tlačidla uvediete masážny vankúš FlexPillow™ do chodu alebo ho vypnete.

2. Tlačidlo DIRECTION (Smer)

Stlačením tlačidla zmeníte smer rotácie masážnych hlavíc. Tento masážny vankúš má zároveň inteligentnú funkciu automatickej zmeny smeru čo znamená, že smer rotácie sa zmení automaticky každých 5 minút.

3. Tlačidlo HEAT (Vyhrievanie)

Stlačením tlačidla zapnete alebo vypnete infračervené vyhrievanie (poznámka – po zapnutí trvá približne 3 minúty pokým pocítite teplo).

4.  Tlačidlo SPEED (Rýchlosť)

Stlačením tlačidla zmeníte rýchlosť točenia masážnych hlavíc a tým aj intenzitu masáže. Na výber máte 3 rýchlosti.


Na ktoré časti tela je FlexPillow™ vhodný?

Masážny vankúš FlexPillow™ je skvelý pre uvoľnenie:

  • Krku
  • Chrbta
  • Hamstringov
  • Lýtok
  • Chodiel
  • Dlaní

Kedy masážny vankúš nepoužívať?

1. Pacienti s kožnými chorobami alebo lymfadenitídou. Odporúčame konzultáciu s lekárom.

2. Pacienti s hypertenziou alebo anémiou by mali venovať osobitnú pozornosť tomu, aby neumiestňovali produkt ku krčnej tepne, aby nedošlo k zrýchleniu prietoku krvi.

3. V počiatočnom štádiu zlomeniny a vykĺbenia kĺbu.


4. Pri otvorených ranách, odreninách alebo zašitých ranách.

5. Tehotné ženy a deti do 10 rokov. V prípade tehodných žien, používanie môže ovplyvniť normálny vývoj plodu.
 

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na našom emaily kontakt@stretchfit.sk, livechate na stránke, alebo telefónnom čísle +421 907 911 715.