Inštrukcie NeckFlex™

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak si pred montážou a používaním prečítate túto používateľskú príručku. Príručka obsahuje dôležité bezpečnostné opatrenia a pokyny pre používanie a zostavenie pomôcky NeckFlex™.

Vlastníctvo NeckFlex™ je skvelým krokom v snahe o zdravší a šťastnejší životný štýl. NeckFlex™ je navrhnutý tak, aby bolo pretiahnutie chrbta ľahké, bezpečné, cenovo dostupné a príjemné.

OPTIMÁLNA DĹŽKA UŽÍVANIA

Samotná dĺžka používania nieje špecifický určená a závisí od každého indivuálne. Každopádne, na základe našich skúsenosti a naších zákaznikov strečing by mal trvať aspoň 5 minút a nie viac ako 15 minút vrámci pohodlnosti.

NECKFLEX™ MÁ 3 NASTAVITEĽNÉ ÚROVNE:

Úroveň 1 - východisková pozícia - poskytuje najmenší strečing pre začiatočníkov

Úroveň 2 - poskytuje mierny rozsah natiahnutia

Úroveň 3 - poskytuje maximálný rozsah natiahnutia pre pokročilých používateľov 

ROZLOŽENIE PRODUKTU PO POUŽÍVANÍ

Po každom použití odporúčame NeckFlex rozobrať na 2 časti a to z toho dôvodu, aby si horná časť (flexibilný oblúk) dlhodobo zachovala pôvodný tvar a pružnosť.

 

Upozornenie: Aj keď prezentujeme všetky výhody NeckFlex™, odporúčame všetkým, aby v prípade zdravotných ťažkostí VŽDY vyhľadali pomoc lekára, a to najmä v prípade chronických bolestí. V StretchFit™ máme množstvo skúseností, ale diagnózy prenechávame profesionálom.

Pred použitím pomôcky NeckFlex™ sa poraďte so svojím lekárom, najmä ak už máte závažnejšie alebo chronické diagnózy (napr. hernia disku, skolióza, zápalové ochorenia ...)